Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku

Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6

25 kwietnia 2016, 20:19
W dniu 19.04.2016r. odbył się turniej ekologiczny klas 1 i 2. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych, wiedzowych i plastycznych. Najwięcej emocji wzbudzały urozmaicone wyścigi sportowe np. slalom z plastykową butelką czy toczenie nakrętki kijem do unihokeja. Bieg po ławeczce gimnastycznej oraz doklejanie kwiatów i listków na wiosennym plakacie okazały się bardzo trudną konkurencją. Niektórzy zawodnicy pogubili się w kolejności wykonywania poleceń, jednak wszyscy ukończyli zawody. Drużyny wiedzowe dzielnie stawiały czoła ekologicznym zagadkom, a plastycy z zapałem tworzyli wiosenne bukiety i ekoludki.
Turniej klas 1. wygrała przewagą 1 punktu klasa 1a, drugie miejsce zajęła klasa 1b,trzecie 1c, a miejsce czwarte przypadło klasie 1d. W klasach 2 - zwycięstwo zdobyła klasa 2a, na miejscu drugim stanęła klasa 2b, a dalej w kolejności klasy 2d i 2c.
D.S/I.O.
Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 2)Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 3)Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 4)Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 5)Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 6)Rambit ekologiczny klas 1 i 2 w SP-6 (galeria: 7)