Rada pedagogiczna - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

Grottgera 10a, 76-200 Słupsk • telefon: 791 223 483, (59) 841 79 80 • e-mail: • www: http://www.sp8.slupsk.pl

Rada pedagogiczna

Lp. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Wychowawstwo Sala
1 Bajer Anna plastyka, wych. do życia w rodzinie klasa 4 B 408
2 Bąk Beata wychowanie fizyczne

3 Bąk Robert wychowanie fizyczne

4 Białogońska-Karaś Iwona język angielski urlop
5 Bownik Jadwiga wychowawca świetlicy

6 Brzęcka Wioletta język polski klasa 5 A 309
7 Chmara Joanna nauczyciel bibliotekarz

8 Cholawo Magdalena nauczyciel wspomagający

9 Czarnowska Jolanta informatyka, matematyka
201
10 Domaszk Joanna edukacja wczesnoszkolna klasa 1 C 313
11 Dudkowska-Juzwa Iwona wychowawca świetlicy

12 Dwulit-Czerwonka Irena edukacja wczesnoszkolna klasa 2 C 314
13 Dyjas Marta - dyrektor szkoły pedagog szkolny

14 Grobelna Jagoda pedagog szkolny
121
15 Grondziewski Dariusz wychowanie fizyczne
pływalnia SOSiR
16 Gwardiak Ksenia język angielski klasa 4 D 216
17 Henke Joanna reedukator

18 Jaroszewicz-Sycz Alicja edukacja wczesnoszkolna klasa 3 A 221
19 Kareh Anna język angielski klasa 6 A 301
20 Karwowski Tomasz muzyka, wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy

21 Ewa Knuth matematyka, informatyka klasa 4 A 210
22 Kolman Aleksandra religia

23 Kowal Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie klasa 8 C 307
24 Kowalewski Maciej wychowanie fizyczne
pływalnia SOSiR
25 Kozłowska Bożena przyroda, biologia urlop
26 Krupiarz Grażyna edukacja wczesnoszkolna klasa 3 C 317
27 ks. Kulpa Mariusz religia

28 Ledeman Marek wychowanie fizyczne

29 Lipnicka Ewa matematyka klasa 4 C 310
30 Łyczko Lubomira nauczyciel wspomagający

31 Machalewska Agnieszka chemia, matematyka klasa 8 A 403
32 Marzec Justyna edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne klasa 8 E 217
33 Matis Alicja pedagog szkolny
121
34 Matysiuk-Dwulit Agnieszka technika, informatyka urlop
35 Michońska Agnieszka wychowawca świetlicy
110
36 Minda Aleksandra język polski klasa 7 A 308
37 Olszewska Paulina matematyka urlop
38 Ostrowska Mariola edukacja wczesnoszkolna klasa 2 B 213
39 Ostrowska Monika język polski / angielski / niemiecki klasa 5 B 407
40 Piórkowska Magdalena język polski klasa 8 D 208
41 Plata Paulina edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasa 1 B 316
42 Płaczkiewicz Izabela reedukator

43 Przygoda Maria matematyka klasa 8 B 215
44 Rozwadowska Marta wychowanie fizyczne

45 Rudnik Janina matematyka / informatyka urlop
46 Sadowy Katarzyna reedukator
poradnia
47 Sazon Iwona edukacja wczesnoszkolna klasa 1 A 322
48 Skrzypiec Przemysław historia, wiedza o społeczeństwie klasa 5 D 209
49 Słapik Przemysław wychowanie fizyczne

50 Somionka Monika edukacja wczesnoszkolna urlop
51 Sowicz Anna nauczyciel bibliotekarz

52 Stefaniec Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 0 A 214
53 Stefaniuk Artur geografia klasa 6 C 410
54 Sykuła Dorota wychowawca świetlicy
107
55 Szczypek Elżbieta nauczyciel wspomagający
56 Szubińska Ewelina matematyka klasa 6 B 411
57 Śniegula Anna psycholog

58 Świąder Danuta religia

59 Świątek Beata język polski urlop
60 Targańska-Kot Jolanta - zastępca dyrektora szkoły język niemiecki, doradztwo zawodowe

61 Tęsna Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 2 A 321
62 Trzciałkowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna klasa 3 B 315
63 Wojtas Anna fizyka, matematyka, wychowanie fizyczne klasa 8 F 403
64 Wołczuk Anna język angielski klasa 5 C 222
65 Wrzołek Joanna logopeda
119
66 Utig Małgorzata biologia
303
67 Zach Dorota - zastępca dyrektora szkoły język polski