Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku

Małachowskiego 9, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 27 86, (59) 840 06 10 • fax: (59) 842 27 86 • e-mail: • www: http://www.sp9.slupsk.pl

Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem

19 marca 2014, 8:51
Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem

Redakcja szkolnej gazetki internetowej „MarkerAqua” spotkała się z Wiceprezydentem Słupska – p. Andrzejem Kaczmarczykiem i radnym naszego miasta – p. Maciejem Maraszkiewiczem, który jest w naszej placówce koordynatorem Projektu „Szkoła demokracji. Szkoła samorządności”. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku – p. Małgorzata Kowalska i p. Paweł Dajer – dyrektor naszej Szkoły. Wizyta miała na celu przedyskutowanie problemu, który roboczo został określony hasłem „Śmierdząca sprawa”, a dotyczy zastraszającej ilości psich odchodów pozostawianych przez właścicieli czworonogów na trawnikach, chodnikach, placach zabaw w okolicach naszej Szkoły i przyległych do niej ulicach. Obszerna relacja ze spotkania już wkrótce w „MarkerzeAqua”. Panu Wiceprezydentowi dziękujemy za zainteresowanie tą sprawą i poważne potraktowanie głosu młodych dziennikarzy.

Iwona Poźniak

Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem (galeria: 2)Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem (galeria: 3)Spotkanie z Panem Andrzejem Kaczmarczykiem (galeria: 4)