„Marzannada” - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku

Małachowskiego 9, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 27 86, (59) 840 06 10 • fax: (59) 842 27 86 • e-mail: • www: http://www.sp9.slupsk.pl

„Marzannada”

16 marca 2015, 22:09

12 marca uczniowie klas I, II i III wzięli udział w międzyszkolnych zawodach sportowych „Marzannada” organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku. Uczniowie każdej z klas, w drużynach 10-osobowych, startowali w 5 konkurencjach. Po zaciętej rywalizacji najmłodsze dzieci z klas I zajęły 3. miejsce. Ich koledzy, którzy walczyli z równie wielkim zaangażowaniem, uplasowali się zaraz za podium na 4. miejscu. W efekcie, jako szkoła zajęliśmy 4. miejsce w klasyfikacji. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek i zostaną nagrodzeni przez wychowawczynie. Wszystkim wychowawczyniom klas 1-3 oraz p. A. M. Kujawskiej-Kożuchowskiej dziękujemy za przygotowanie uczniów do potyczek sportowych.