"Dzieci uczą rodziców" - Ogólnopolska Akcja Edukacyjna - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku

Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 50 75 • fax: (59) 845 47 70 • e-mail: • www: http://www.sp10slupsk.edupage.org

"Dzieci uczą rodziców" - Ogólnopolska Akcja Edukacyjna

15 września 2022, 11:59
Certyfikat
Trzecia edycja Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki już za nami. Ostatnie zajęcia odbyły się tuż przed wakacjami i poruszały tematykę bezpieczeństwa dzieci z naciskiem na bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku. W akcji uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Swój wkład mieli również rodzice, którzy bazując na zdobytej przez dzieci wiedzy, kontynuowali działania szkolne w domu. Współpraca na płaszczyźnie szkoła - dom to inwestycja w wychowanie młodego pokolenia.

Na zajęciach, przez cały rok szkolny podejmowana była różnorodna tematyka – bezpieczeństwo w różnych jego aspektach, tolerancja, integracja, szacunek dla tradycji, postawy proekologiczne oraz historia, mająca tak ogromne znaczenie we współczesnym świecie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale również nauczycieli i rodziców.

Koordynatorem akcji w naszej szkole jest p. Dorota Laskowska. Z przyjemnością prezentujemy certyfikaty potwierdzające nasz aktywny udział w 3. edycji. Uczestniczymy w tej wyjątkowej akcji począwszy od dnia jej inauguracji. Zachęcamy wszystkich do udziału! SP-10 wystartowała już w 4. edycji!
Certyfikat