Mikołajki w klasie 2b - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku

Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 50 75 • fax: (59) 845 47 70 • e-mail: • www: http://www.sp10slupsk.edupage.org

Mikołajki w klasie 2b

8 grudnia 2023, 11:19
Mikołajki w klasie 2b

Na ten dzień dzieci czekały cały rok. Bo szóstego grudnia, jak wszyscy wiecie, święty Mikołaj chodzi po świecie. Uśmiechnięty święty zboczył nieco z drogi i zawitał też w szkolne progi. Sanie zaparkowały przed szkołą, a on dźwigając ciężki wór, ledwo do szkoły się wtoczył i swoją obecnością wszystkich nas zaskoczył.

Jakież było jego zdziwienie, gdy zobaczył swych pomocników, bo mikołajów i mikołajek w każdym zakamarku naszej szkoły było dziś bez liku. Wygląda na to, że uczą się w niej same grzeczne dzieci.

Uczniowie klasy 2b ubrani na czerwono, z czapkami Mikołaja, już od samego rana śpiewali świąteczne piosenki oraz rozwiązywali mikołajkowe zadania. Nie obyło się też bez wspólnej zabawy i drobnych upominków. No i cukierki dziś były jakieś słodsze niż zwykle.

Mikołajki w klasie 2b (galeria: 2)Mikołajki w klasie 2bMikołajki w klasie 2bMikołajki w klasie 2b - prezentacja pracMikołajki w klasie 2bMikołajki w klasie 2bMikołajki w klasie 2bMikołajki w klasie 2b