Dzień patrona - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Słupsku

Lotha 3, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 59 33 • e-mail: • www: http://sp11slupsk.edupage.org

Dzień patrona

22 marca 2024, 12:45
Dyrektor i nauczyciel matematyki, wręczają nagrody i wyróżnienia w konkursie matematyczno-sportowym związanym z liczbą Pi uczennicom z Ukrainy. Zdjęcie wykonano na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji dnia patrona.
21 marca był dla uczniów naszej szkoły dniem wyjątkowym. Dzień Patrona - Mikołaja Kopernika przyniósł wiele wrażeń. Wspólnie odśpiewany hymn szkoły, ciekawa lekcja historii, a następnie liczne konkursy. Kreatywność uczniów w związku z ogłoszonym konkursem „Bądź Kopernikiem przez jeden dzień w szkole” nie znała granic. Jury miało ogromny problem z wytypowaniem zwycięzców, jednak po burzliwych naradach udało się wybrać najlepszych sobowtórów Naszego Patrona. Ponadto odbyły się i zostały rozstrzygnięte liczne konkursy: matematyczny, recytatorski, na opowiadanie i wiersz o Mikołaju Koperniku i szkolny turniej piłki nożnej, który wywołał wśród uczestników nie lada emocje. Był to naprawdę wspaniały dzień pełen radości, uśmiechu i wrażeń.
Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za nagrody dla uczniów.
Dyrektor i nauczyciel matematyki, wręczają nagrody i wyróżnienia w konkursie matematyczno-sportowym związanym z liczbą Pi uczennicom z Ukrainy. Zdjęcie wykonano na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji dnia patrona.Dyrektor wręcza nagrody i wyróżnienia w rozstrzygniętych konkursach. Zdjęcie wykonano na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji dnia patrona.Zdjęcie wykonano w pracowni kulinarnej szkoły. Klasa czwarta przygotowuje śniadanie z Mikołajem Kopernikiem.Happening z okazji dnia patrona. Uczniowie klasy czwartej z pikietami z Kopernikiem.Uczniowie przebrani za Mikołaja Kopernika. Zdjęcie wykonano na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji dnia patrona.