INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Słupsku

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

25 października 2011, 18:15
INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

W tym roku indywidualne biegi sztafetowe należały do GIMNAZJUM nr 5, zawodniczki jak i zawodnicy wybiegali złoto dla naszej szkoły. Po podsumowaniu indywidualnych wyników biegu nie było wątpliwości co do zwycięzcy zawodów, nasi biegacze byli najlepsi. Wśród dziewcząt wygrała Kamila Podgórna, II miejsce Martyna Król a wśród chłopców wygrał Patryk Nurkowski, II miejsce zajął Dawid Karnacewicz. Klasyfikacja szkół na zawodach:

Dziwczęta: I m- G5, II m- G6, III m- G4

Chłopcy: I m- G5, II m- G1, III m- G4

INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 2)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 3)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 4)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 5)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 6)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 7)INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 8)