SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Słupsku

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

25 października 2011, 18:24
SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

12.10.11r w Parku Kultury i Wypoczynku zostały rozegrane sztafetowe biegi przełajowe. Startowały wszystkie szkoły z naszego miasta. Wśród gimnazjów jak co roku nasze Gimnazjum uplasowało się na podium. Drużyna dziewcząt wywalczyła III miejsce, natomiast chłopcy zajęli II miejsce. Naszym zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy.

Drużyna dziewcząt: Kamila Podgórna, Karolina Maciejska, Martyna Król, Małgorzata Stanek, Agata Stępniewska, Patrycja Połeć, Natalia Cyganek, Natalia Stelmachowicz, Olga Bilska, Martyna Majewska

Drużyna chłopców: Patryk Nurkowski, Adrian Baran, Dawid Karnacewicz, Maciek Kawalerowicz, Sebastian Trun, Marek Osiński, Michał Nakonieczny, Krzysztof Klimsiak, Paweł Jurkiewicz, Łukasz Natoniewski

SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 2)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 3)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 4)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 5)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 6)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 7)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 8)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 9)SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE (galeria: 10)