Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Słupsku

Lotha 3, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 59 33 • e-mail: • www: http://sp11slupsk.edupage.org

Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu

14 marca 2014, 21:36
Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu
W środę, 12 marca 2014 roku w słupskim ratuszu odbyło się spotkanie z naszymi wolontariuszami, którzy kwestowali na rzecz Słupskiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego.
Za poświęcony czas i wrażliwe serca podziękowania skierował do gimnazjalistów Edward Zdzieborski, zastępca prezydenta Słupska. Natomiast pani Teresa Jeżyk, dyrektor słupskiego hospicjum podkreśliła, że bezcenne było zaangażowanie naszych gimnazjalistów podczas ubiegłorocznej zbiórki pieniędzy na słupskim cmentarzu. Kameralną uroczystość uświetniły swoją obecnością pani Anna Sadlak (Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu) i pani Dyrektor Barbara Kujat. To wyjątkowe spotkanie stało się również okazją do rozmowy
na temat dotychczasowych obszarów działania naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza
oraz nowych przedsięwzięć na rzecz środowiska lokalnego.
Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 2)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 3)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 4)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 5)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 6)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 7)Wolontariusze Gimnazjum nr 5 w ratuszu (galeria: 8)