Nauczyciel na Medal - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słupsku

Marii Zaborowskiej 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 47 85 • fax: (59) 845 37 98 • e-mail: • www: http://4lo.slupsk.pl

Nauczyciel na Medal

18 grudnia 2017, 22:46
Nauczyciel na Medal

12 grudnia 2017 r. w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odbyła się uroczysta ceremonia podsumowania plebiscytu Nauczyciela na Medal organizowanego przez Dziennik Bałtycki pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego – Mieczysława Struka.

Nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobyli najwięcej głosów w miastach i powiatach otrzymali tytuł Nauczyciela na Medal i pamiątkowy medal oraz zaproszenie na Konferencję Edukacyjną.


Miło nam poinformować, że nauczycielka naszej szkoły pani Edyta Wallner-Sławkowska zdobyła tytuł Nauczyciela na Medal w Słupsku w kategorii klas IV-VII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych.

Celem akcji było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy doskonale przekazują wiedzę, cieszą się autorytetem i szacunkiem. Nauczycieli, dla których przekazywanie wiedzy
i wychowywanie dzieci to pasja, nie zawód. Takich, którzy nie tylko są fachowcami w swojej dziedzinie, ale i życiowymi przewodnikami dla młodych ludzi, wzorami do naśladowania. Nauczycieli, dzięki którym uczniowie dorastają w zachwycie nad światem. Takich, przy których młodzi czują się pewnie i śmiało wkraczają w dorosłość.

Nauczyciel na Medal (galeria: 2)Nauczyciel na Medal (galeria: 3)