Ślubowanie klas pierwszych. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słupsku

Marii Zaborowskiej 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 47 85 • fax: (59) 845 37 98 • e-mail: • www: http://www.4lo.slupsk.pl

Ślubowanie klas pierwszych.

12 października 2012, 14:20
Dnia 12 października 2012r. w przeddzień Święta Nauczycieli odbyła się uroczystość ślubowania naszych nowych uczniów.
W imprezie brała udział młodzież klas pierwszych wraz z wychowawcami oraz przedstawiciele klas trzecich – jako organizatorzy uroczystości, która składała się z dwóch części.
Pierwsza część, to - ślubowanie przedstawicieli uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły i wystąpienie pani dyrektor Jolanty Banaszkiewicz, a także przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego Michała Michalaka. Tę część imprezy prowadzili uczniowie klasy III b Patrycja Szafrańska i Bartek Gutkowski.
W części oficjalnej usłyszeliśmy zespół wokalno-muzyczny IV LO w składzie: wokal -Artur Uzar, klawisze -Tomek Konkel i perkusja -Michał Stachurski.
Młodzież klas pierwszych obejrzała prezentację o dwudziestoletniej historii naszej szkoły.
Druga część imprezy - konkursowa przygotowana została przez przedstawicieli klasy III d i III c. Prowadzili ją Paulina Szmit oraz Mirella Gargasz i składała się ona z sześciu konkurencji, w których przedstawiciele klas pierwszych rywalizowali ze sobą w: karaoke, w napisaniu najzabawniejszego tekstu o nauczycielu i zaśpiewaniu go, szalonym ping pongu, biegu w workach, jedzeniu jabłka bez udziału rąk i tańcu do muzyki zespołu Gangam Style.
Wszystkiemu przyglądało się jury w składzie: wychowawca klasy III D Pan Piotr Borusiński i trzech uczniów klas trzecich.
Jury oceniło najwyższą liczbą punktów klasę:
I miejsce - klasa I c,
II miejsce – klasa I b i I a,
III miejsce – klasa I d.
Gratulujemy!!!