XX lecie IV LO - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słupsku

Marii Zaborowskiej 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 47 85 • fax: (59) 845 37 98 • e-mail: • www: http://4lo.slupsk.pl

XX lecie IV LO

XX lecie IV LO

Jubileusz 20-lecia
IV Liceum Ogólnokształcącego
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
w Słupsku

To bardzo ważna chwila dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Tych obecnie pracujących, jak i emerytowanych. Wszyscy tworzyliśmy tą szkołę i budowaliśmy jej charakter. Popularność szkoły i zaufanie do niej nie przychodzi jednak samo z siebie.

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w pamięci. Chociaż czas je porządkuje, czasem dodaje blasku, to dźwięk szkolnego dzwonka przywołuje ponownie do rzeczywistości. Trudno, bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia.

Dostrzeganie czasu jest cudownym darem dojrzałości. A ponieważ jesteśmy młodą szkołą, więc cały czas dorastamy, uczymy się i doskonalimy. Jesteśmy przekonani, że to co najlepsze i najpiękniejsze jest jeszcze przed nami.

Pragnę wyrazić serdeczną wdzięczność wszystkim, którzy wspierali i wspierają naszą szkołę. To radość i przywilej mieć takie osoby blisko siebie.

Jolanta Banaszkiewicz - dyrektor szkoły

XX lecie IV LO (galeria: 2)XX lecie IV LO (galeria: 3)XX lecie IV LO (galeria: 4)XX lecie IV LO (galeria: 5)XX lecie IV LO (galeria: 6)XX lecie IV LO (galeria: 7)XX lecie IV LO (galeria: 8)XX lecie IV LO (galeria: 9)XX lecie IV LO (galeria: 10)