Katarzyna Rydzewska z “Ekonomika” w trójce najlepszych w kraju! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku

Sobieskiego 3, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 47 65 • e-mail: • www: http://www.ekonomik.slupsk.pl

Katarzyna Rydzewska z “Ekonomika” w trójce najlepszych w kraju!

1 lutego 2023, 13:25
Katarzyna Rydzewska z “Ekonomika” w trójce najlepszych w kraju!

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że Pani Katarzyna Rydzewska - nauczycielka przedmiotów zawodowych i kierownik kształcenia praktycznego w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku znalazła się w gronie najlepszych “zawodowców” w kraju w 2022 roku! 31 grudnia 2022 roku zakończył się nabór wniosków w konkursie „Zawodowiec Roku 2022” organizowanym wspólnie przez MEiN, KGHM i FRSE.

W konkursie zgłoszono aż 537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach. Komisja Konkursowa wyłoniła 118 nominowanych uczestników w 51 dziedzinach. W dziedzinie “Ekonomia i rachunkowość” wskazano trzy nazwiska, spośród których zostanie wybrane jedno, a poznamy je dopiero podczas uroczystej Gali wręczenia nagród:

  1. Piwnik Alicja Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku Czersk

  2. Rydzewska Katarzyna Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku Słupsk

  3. Wrzesińska Dorota Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica Brzeźno.

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli.

Zawodowiec Roku 2022: cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy; wspiera zainteresowania zawodowe uczniów; cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym; posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego.

W marcu 2023 roku dowiemy się, kto z finałowej trójki ostatecznie zwycięży i zdobędzie tytuł. Dla społeczności “Ekonomika” Pani Katarzyna Rydzewska od dawna jest numerem jeden!

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki do końca!