Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Technicznych w Słupsku

Szymanowskiego 5, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 34 92 • e-mail: • www: http://www.drzewniak.slupsk.pl

Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+”

30 listopada 2022, 10:45
Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+”

W dniu 29.11.2022 uczestniczyliśmy w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami-Erasmus+”, która odbyła się w ZSE im Noblistów Polskich w Słupsku.

Z przyjemnością zaprezentowaliśmy efekty naszych działań w ramach projektu Europa kształci oraz wymieniliśmy się doświadczeniami dotyczącymi zagranicznych partnerów oraz sposobu realizacji projektów, podzieliliśmy się wrażeniami z mobilności edukacyjnych.

Przy oprawie technicznej prezentacji niezastąpiona była pomoc uczestnika projektu ucznia klasy 4 TID Mikołaja Supiety. Za dokumentowanie przebiegu uroczystości odpowiadali nasi najlepsi fotografowie, uczniowie klasy 4 TF Julia Wartacz i Filip Zarzycki. Prezentacja rezultatów została dokonana przez koordynatora projektu p. Olenę Moroń.

Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” (galeria: 2)Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” (galeria: 3)Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” (galeria: 4)Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” (galeria: 5)Udział w międzyszkolnej konferencji „Dzielimy się dobrymi praktykami- Erasmus+” (galeria: 6)