MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Technicznych w Słupsku

Szymanowskiego 5, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 34 92 • e-mail: • www: http://www.drzewniak.slupsk.pl

MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE!

9 stycznia 2023, 11:02
MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE!

5 stycznia 2023 r. o godz. 11.00 w siedzibie firmy DZP INVEST KIERECCY przy ul. Szkolnej 1/1 w Słupsku zostały ogłoszone wyniki drugiego Konkursu „INVESTuj w swoją przyszłość! Działaj Zrób Projektuj.”

W tym roku zadaniem było wykonanie wizualizacji pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym w mieszkaniu 3 pokojowym o powierzchni 51,24m2 inwestycji „NICE HOME na ul. Łotewskiej w Słupsku” – wg projektu HAUZER ARCHITEKTURA. Rzut ten był dostarczony przez sponsora konkursu DZP INVEST KIERECCY. Warunkiem niezbędnym do udziału w konkursie było wykonanie wizualizacji w programie V-ray dla SketchUP.

Konkurs „INVESTuj w swoją przyszłość! Działaj Zrób Projektuj” był przeznaczony dla uczniów klas trzecich i czwartych Liceum sztuk Plastycznych o specjalizacji aranżacja wnętrz i miał na celu pobudzenie ich kreatywności, a także pokazanie perspektyw, jakie mają po ukończeniu szkoły.

Uczennice same prezentowały swoje projekty omawiając ich funkcjonalność, inspiracje i materiały, z których zostały wykonane. To świetne ćwiczenie przed obroną prac dyplomowych.

Prace oceniało profesjonalne Jury: Katarzyna Kierecka DP DESIGN, Rafał Kierecki DZP INVEST KIERECCY, Anita Olszewska-Galla PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ, Piotr Hauzer HAUZER ARCHITEKTURA, które wyłoniło Laureatów:

I MIEJSCE – WIKTORIA SKÓREK – NAGRODA 1000 zł
II MIEJSCE – KORNELIA KAMIŃSKA – NAGRODA 600 zł
III MIEJSCE – ANASTAZJA BEGER – NAGRODA 400 zł

WYRÓŻNIENIE EX AEQUO – ALEKSANDRA ZABOROWSKA i JULIA PIOTROWSKA

WYRÓŻNIENIE – AGNIESZKA LEWANDOWSKA

Opiekunami projektów były Katarzyna Tomasiak i Kinga Zaborowska.

Oceniono projekty, które przedstawiły rozwiązanie dla przestrzeni, twórczą kreację i funkcjonalność. To wielka szansa dla młodych projektantów wnętrz, by zaistnieć na słupskim rynku i nie tylko.

Organizatorem konkursu było Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

Aranżacja wnętrz to jedna ze specjalizacji w specjalności artystycznej o nazwie: Aranżacja przestrzeni. W trakcie nauki uwaga ucznia jest kierowana na potrzebę nieustannego podnoszenia komfortu przestrzeni życiowej człowieka. Kształtowana jest świadomość estetyczna przyszłego twórcy i odpowiedzialność za otoczenie, w którym on żyje. Rozwijane są umiejętności twórczego myślenia, wyobraźnia przestrzenna, wrażliwość i indywidualne predyspozycje ucznia. Po zakończeniu edukacji absolwent jest przygotowany do podjęcia pracy zawodowej oraz do kształcenia się na poziomie akademickim.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Janusz Wroński

MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 2)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 3)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 4)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 5)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 6)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 7)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 8)MŁODE PROJEKTANTKI WNĘTRZ Z DRZEWNIAKA NAGRODZONE W KONKURSIE! (galeria: 9)