XXVII Festiwal Pieśni Religijnej „Cantate Domino” - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

Deotymy 15a, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 845 60 22 • e-mail: • www: http://www.5lo.slupsk.pl

XXVII Festiwal Pieśni Religijnej „Cantate Domino”

28 października 2016, 14:30

Paulina Łaga z klasy I d i Ringo Todorowić z klasy I c będą reprezentowali V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku na XXVII Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino” w Koszalinie. Festiwal ten na stałe wpisał się już w kalendarz imprez, w których z sukcesami uczestniczą nasi uczniowie. Eliminacje miejskie odbyły się w piątek, 21 października, w Miejskim Domu Kultury, etap diecezjalny odbędzie się 3 grudnia w Koszalinie. Organizatorami festiwalu są: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” - Oddział Okręgowy w Koszalinie (Oddziały w Koszalinie, Słupsku i Szczecinku), Wydział Duszpasterski Kurii Biskupiej w Koszalinie oraz Urząd Miasta Koszalin. Współorganizatorzy imprezy: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku, Szczecinecka Agencja Promocji i Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 5 w Słupsku.

Patronat nad festiwalem, jak co roku, objęli: Biskup Ordynariusz Koszalińsko-Kołobrzeski, Prezydent Miasta Koszalina i Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
Patronat medialny: „Miasto”, „Głos Koszaliński”, „Gość Niedzielny”, Radio “Plus”, Radio „Koszalin”, TVP Szczecin, TV "MAX", „Civitas Christiana”.

Trzymamy kciuki za Paulinę i Ringo, życzymy kolejnych sukcesów :-)