Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

3 czerwca 2014, 8:47

Uczennice naszej szkoły - zawodniczki MKS Słupia Słupsk zdobyły złty medal Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych! W drodze po złoto dziewczeta pokonały Zamość i Wrocław , zremisowały z Kielcami. W półfinale pokonały Warszawę a w finale pewnie wygrały 33-27 z Kwidzynem! Gosia Trawczyńska została najlepszą zawodniczką mistrzostw a Patrycja Firkowska została wybrana do 7 gwiazd turnieju. Jednak na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna! Każda zawodniczka dawała z siebie wszystko i zostawiała serce na boisku! Złota drużyna : Ania Biernaczyk, Monika Siwiec , Klaudia Domaros, Kamila Kaczanowska, Karolina Jedlińska, Adriana Koperkiewicz, Natalia Hajka, Marcelina Budnicka, Patrycja Firkowska, Gośka Trawczyńska, Gośka Bogacka