Sukces przełajowców - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku

Mieczysława Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 48 31 • e-mail: • www: http://www.mechanik.slupsk.pl

Sukces przełajowców

10 października 2017, 13:41

SUKCES PRZEŁAJOWCÓW!!!

Bardzo dobrze wypadli biegacze z naszej szkoły w drużynowych biegach przełajowych, które zainaugurowały sportowy rok szkolny. Zmagania odbyły się w Parku Kultury i Wypoczynku. Uczestnicy mieli do pokonania dystans: chłopcy 2000m, dziewczęta 1000m.

Naszą szkołę reprezentowało 20 chłopców i pierwszy raz w historii ZSMiL w zawodach tego typu udział wzięły dziewczęta w liczbie 10 biegaczek.

Tak jak w zeszłym roku, wśród chłopców nie miał sobie równych Alan Wieczorek, który dość pewnie wygrał zawody. Pozostali chłopcy także zajęli wysokie miejsca i w klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy pierwsze miejsce.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę dzielnie walczyły a najszybszą z nich okazała się Martyna Marzenta, która uplasowała się na 5 pozycji. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zajęliśmy 7 miejsce, co jak na pierwszy start jest dobrym wynikiem.

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

dziewczęta: Dominika Mostowa, Winogrodzka Wiktoria, Daria Sałacka, Dominika Sobczyk, Natalia Stelmachowicz, Martyna Marzenta, Wiktoria Wojtyniak, Agata Radobolska, Adriana Melik, Alicja Gapińska

chłopcy: Michał Krycki, Paweł Janikiewicz, Patryk Guziński, Oskar Formela, Sebastian Gorlikowski, Grzegorz Gąsior, Kamil Kowalik, Mateusz Klawikowski, Adrian Winiarczyk, Mateusz Grodzki, Mateusz Loper, Oskar Waluszkowski, Sebastian Chwał, Jakub Dąbrowski, Dominik Czerwonka, Kacper Łaga, Kamil Michalak, Patryk Mikołajczuk, Alan Wieczorek