BRACIA PETLAKOWSCY Z MECHANIKA ZDOBYLI NAJWYŻSZE LAURY NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KARATE!!! BRAWO!!! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku

Mieczysława Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 48 31 • e-mail: • www: http://www.mechanik.slupsk.pl

5 listopada 2019, 12:35

Kolejny sukces uczniów Mechanika braci Petlakowskich Bartka z klasy 3aT i Oskara z klasy 1LT4 w VIII Ogolnopolskim Turnieju Karate Okinawa Uechi-Ryu w Częstochowie.
Startowało 203 zawodników z całej Polski w konkurencjach kumite i sumo-grapplingu.
Wyniki:
- Bartosz Petlakowski 1 miejsce złoty medal + pas mistrzowski w konkurencji kumite waga +60 kg wiek +18 lat.
- Oskar Petlakowski 2 srebrne medale w konkurencji kumite waga 70 kg wiek 16-17 lat.