Maraton fitness - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego

ul. Królowej Jadwigi 3, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 841 78 44, (59) 841 78 42 • e-mail: • www: http://www.ckziu.slupsk.pl

Maraton fitness

4 kwietnia 2023, 16:41
Maraton fitness

Maraton Fitness z okazji Diamentowego Jubileuszu 60-lecia Budowlanki, który odbył się 1 kwietnia- w sobotę, to trzy godziny porywającej muzyki do sześciu ciekawych i uzupełniających się wzajemnie dynamicznych, tanecznych i wzmacniających lekcji prowadzonych przez ABSOLWENTÓW BUDOWLANKI z branży fitness.

Na pierwszych zajęciach Kasia Bratek - połączyła gorące rytmy i latynoski temperament – a poprzez bachatę dostarczyła dużo radości i ogromną dawkę energii startującym w Maratonie.

Trening Funkcjonalny zaproponował Mateusz Bajer. W swoich zajęciach wykorzystał zmienność intensywności wysiłku, co zapewniło łatwe spalanie tkanki tłuszczowej i pracę nad poprawą koordynacji ruchowej.

Kolejne zajęcia to Zumba w interpretacji Violi Burzyńskiej- nauczycielki wychowania fizycznego i organizatora wydarzenia w Budowlance. Była to piękna, taneczna lekcja pełna rewelacyjnej muzyki, zumbowych szaleństw, oraz znakomitych układów, które zawładnęły całym światem w ten sobotni prima aprilisowy dzień.

Następny prezenter, jaki pojawił się na scenie, to pozytywnie uzależniona od aktywności fizycznej Kamila Biełanowicz: wszechstronny instruktor fitness i trener personalny, ze sportem związana przez całe życie zawodowe i rodzinne.

Krystian Bondarenko trener personalny z klubu Aktywna Fabryka przygotował zajęcia crossfitowe w parach, które wyzwoliły w uczestnikach ogromną ilość hormonów szczęścia. Uczestnicy pracowali na własnym ciężarze ciała, wzmacniając mięśnie i rzeźbiąc sylwetkę .

Ostatnią lekcję z Jogipoprowadziła Klaudia Żelechowska-Durka założycielka Active Fitness Taniec w Słupsku, certyfikowany nauczyciel Yoga Alliance Ryt 200 Multi Style. Podczas tych zajęć uczestnicy Maratonu pracowali nad zwiększeniem świadomości własnego ciała, wzmocnieniem mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki.

Poza dawką ogromnej zabawy połączonej z niemałym wysiłkiem i radosnym tańcem w rytm energetycznej muzyki, wszyscy uczestnicy maratonu otrzymali wzmacniające napoje z zielonej pietruszki przygotowane przez panią Emilię Giwerską - mamę uczennicy klasy III technikum Budowlanki.

Dla dzieci spragnionych ruchu, organizatorzy maratonu przygotowali specjalny blok taneczny oraz pokazy grup tańca Active Kids oraz Mapi Art Show. Dzieci mogły też skorzystać z kącika plastycznego i stoiska, na którym pleciono warkoczyki przez uczennice z klas fryzjerskich szkoły. W każdej chwili można było też uzupełnić kalorie w kawiarence z pyszną kawą i domowym ciastem.

Na zakończenie Maratonu rozlosowano atrakcyjne nagrody – karnety na usługi związane ze zdrowiem i urodą, ufundowane przez przedsiębiorców ze Słupska i okolic (m.in. wstęp na siłownię, usługi fryzjerskie, zabiegi pielęgnacyjne związane z kosmetologią, karnety na zajęcia fitness, piłki z podpisami znanych osób, bilety na mecze, bukiet kwiatów).

Nagrodę główną – sesję zdjęciową w studio Małgorzaty de Oliveira, absolwentki Budowlanki, wylosowała Aleksandra Borusińska ze Słupska.

W imieniu ćwiczących oraz organizatorów MARATONU FITNESS- BUDOWLANKA 2023, przekazujemy wdzięczność i podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania i przeprowadzenie wydarzenia, sponsorom i fundatorom nagród dla blisko 100 uczestników Maratonu.

SPONSORZY i FUNDATORZY NAGRÓD:

Hana Studio Hanna Kulik - Makijaż permanentny Słupsk

Kocia Rzęska Magdalena Górecka - Lash & Szkolenia

Stylizacja paznokci Margaretka

Adrian Wójcik Fotografia - Bytów

Gmina Postomino

Ambasada Urody- Monika Wróblewska

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Park Wodny Trzy Fale

Efekt - Sprawność i Zdrowie

Premium Fitness&Gym Słupsk

Energa Basket Słupsk

Gosita de Oliveira

KaroYoga Studio

Active Fitness Taniec Słupsk

Studio Urody Aleksandra Łukasiak

Kwiaciarnia - Projekt Kwiaty

Pomorska Akademia Wdzięku Emilia Bobrowicz

Elzbieta Szczypek

Salon Fryzjerski Play of Colours

Małgorzata Mularczyk

Fabryka Fryzur

Emilia Giwerska – TermoMilka

Wioletta Burzyńska- organizator wydarzenia MARATON FITNESS- DIAMENTOWA BUDOWLANKA 2023

Maraton fitnessMaraton fitnessMaraton fitnessMaraton fitnessMaraton fitnessMaraton fitness